Division III  « Back

Daiysha Brown (2020)
Madison Memorial
Grayson (NJCAA)

McKenzie Tlachac (2020)
Kewaunee
UW-Oshkosh
Colbi Laturi (2019)
Colbi Laturi (2019)
Guard
Iron River (MI)
UW-Eau Claire
 

Aubrey Buchholtz (2018)
Seymour
Concordia University (WI)

Mary Cravillion (2018)
Luxemburg-Casco
St. Norbert

Taylor Guns (2018)
Wrightstown
Concordia University (WI)
 

Jordan Murphy (2018)
Wausau East (2018)
St. Norbert

Chelsey Van Gompel (2018)
Appleton East
UW-Stevens Point

Morgan Meerstein (2017)
N.E.W. Lutheran
University of Dubuque
 

Mariana Meissner (2017)
Coleman
UW-Marinette (NJCAA)

Katelyn Morgan (2017)
Notre Dame Academy
UW-Eau Claire

Emily Sorenson (2017)
Bonduel
Rock Valley (NJCAA)
 

Hayley Sorenson (2017)
Bonduel
Rock Valley (NJCAA)

Hannah Stefaniak (2017)
West De Pere
UW-Oshkosh

Mya Whiters (2017)
Ashwaubenon
UW-Waukesha (NJCAA)
 

Frankie Bellerud (2016)
West De Pere
Ripon College

Jayde Doell (2016)
Pulaski
Bryant & Stratton (NJCAA)

Hayley Winzenried (2016)
Green Bay Preble
St. Norbert
 

Bailey Diersen (2015)
Fox Valley Lutheran
UW-Stout

Jamie Hebel (2015)
Bay Port
UW-Eau Claire

Eva Schaible (2015)
Ashwaubenon
Ripon College
 

Meg Ryan (2014)
Algoma
Ripon College

Briana Byrne (2013)
Notre Dame Academy
St. Norbert

Mallory Nickerson (2013)
Pulaski
St. Norbert
 

Alison Blackford (2012)
Pulaski
Northland College

Megan Coenen (2012)
Pulaski
Concordia

Rachel Egdorf (2011)
Mishicot
UW-Eau Claire
 

Sally Linzmeier (2011)
Valders
UW-Superior

Shelly Mleziva (2011)
Luxemburg-Casco
St. Norbert

Lauren Byrne (2010)
Notre Dame Academy
Loras College
 

Morgan Heim (2010)
Ashwaubenon
St. Norbert

Lana Tomashek (2010)
Ashwaubenon
St. Norbert

Stephanie Bunday (2007)
Wausau East
St. Norbert
 

Denise Heuser (2006)
Pulaski
St. Norbert

Erin Riutta (2006)
Ashwaubenon
St. Norbert

Sammy Hakes (2003)
Denmark
St. Norbert
 

Deanne Bahti (1999)
Pulaski
UW-Oshkosh

Alyssa Jacobson
Green Bay Preble
UW-Platteville

Amanda Aubry
De Pere
UW-Oshkosh
 

Ashley Backes
Wittenburg-Birnamwood
UW-River Falls

Becky Wyngaard
Kimberly
UW-Stout

Brenda Utech
Bay Port
UW-Oshkosh
 

Casey Leisgang
Seymour
UW-Eau Claire

Erin Baganz
Ashwaubenon
UW-Oshkosh

Karleen Smurawa
Pulaski
Hamline College
 

Kristin Nett
Bay Port
UW-Superior

Tasha Giese
Pulaski
St. Norbert

Tracy Palmer
New London
St. Norbert
 

Tricia Van Vreede
Kimberly
UW-Stout
 
1